Bahçelievler Taşımacılık

Bahçelievler nakliyat sektöründe günden güne daha fazla paya sahip oluyor. İstanbul’un önemli bölgelerinden biri olan Bahçelievler, özellikle iş merkezleri ve sanayi yapıları bakımından zengin bir muhtevaya sahip.

Bundan dolayı Bahçelievler nakliye sektörü oldukça gelişmiş durumda. Sık aralıklarla farklı nakliyat firmaları hizmete giriyor ve bu da hâliyle sektördeki rekabeti artırıyor.

Taşımacılık sektörü bu kadar geliştiği için, fiyat/performans açısından farklı firmalar bulmak zor değil. Ancak her firmanın hizmet kalitesi aynı değil. Aralarından hangisinin daha iyi olduğuna karar vermek biraz zor.

Etkin, hızlı ve modern çözümlerin adresi olan firmamız bu husustaki bütün ihtiyaçlara kusursuz şekilde yanıt veriyor. Yenilikçi teknolojilerini profesyonel işçiliği ile kullanan firmamız nakliyat deneyimini her zaman en yüksek standartlarda yaşatmayı hedefliyor.

Evden eve taşınmayı pratik, eğlenceli bir hâle getirmeyi amaçlayan firmamız, böylece hem zamandan hem paradan tasarruf ettiriyor.

Bahçelievler Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler evden eve nakliyat, bölgede nüfusun giderek artmasından dolayı yoğun talep görüyor. Başka yerlerden buraya veya buradan başka yerlere taşınmak isteyenler çözümü nakliyat firmalarında buluyor.

Yeni bir hayata başlamayı, düzeninizi kısa sürede kurmayı istiyorsanız evden eve nakliyat hizmeti için firmamızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul’un farklı ilçelerine ve semtlerine de aynı kaliteyle hizmet vermekte olan firmamız, faaliyet alanını son derece geniş tutuyor. Minimum fiyatlandırmayla maximum düzeyde kalite vaad eden firmamız, bu anlayışını tüm hizmetlerine yansıtıyor.

Bahçelievler evden eve nakliyat için doğru adres olan firmamız, müşterilerinin bütün eşyalarına gereken özeni gösteriyor. Hızlı, titiz, özverili çalışma ilkesiyle hareket ederek tüm faaliyetlerinde ayrıntılara odaklanıyor.

Eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçmek amacıyla gereken tedbirler uygulanıyor. Böylece maddi veya manevi kayıp yaşamanız engelleniyor. Öte yandan eşyalarınız için sigorta yapılıyor ve böylelikle güvence altında olmaları sağlanıyor.

Bahçelievler evden eve nakliyat firmaları içinde üst sıralara yerleşen firmamız, popüleritesini hiç değişmeyen kalitesine borçlu. Konforla, huzur içinde, güvenli bir şekilde taşınmak istiyorsanız firmamızın hizmetleri size hitap ediyor.

Bu konudaki gereksinimlerin tümüne inovatif teknolojisi ve uzman personelleriyle yanıt veren firmamız, ihtiyaçlarınızı en doğru biçimde karşılamaya hazır.

Nakliyat hizmetleri sırasında gelişmiş ekipmanlar kullanan firmamız, daima steril ve hijyenik malzemelerden yararlanıyor. Geniş bir araç filosuna sahip olan firmamız farklı nakliye ihtiyaçlarına farklı büyüklükteki araçlarla yanıt veriyor.

Firmamızın ekibi ise; işine saygı duyan, iş ahlâkına sahip, tecrübeli ve yetkin kişilerden oluşuyor. Kurumsal ve bireysel her türlü nakliye talebini çözüme kavuşturan firmamız, memnuniyetinizi sağlamak için elinden geleni yapmaya hazır.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat için Neden Biz?

 1. Her ihtiyaca cevap verebilecek kapasiteye sahibiz.
 2. Kamyonlarımızın, kamyonetlerimizin bakımları ve temizliği düzenli olarak yapılıyor. Trafik sigortası başta olmak üzere tüm gerekli sigortaları, araç muayeneleri tam zamanında, eksiksiz yaptırılıyor.
 3. Araçlarımız gerekli güvenlik sistemleriyle donatılıyor. Böylece eşyalarınızın güvenle yolculuk etmesi sağlanıyor.
 4. Ambalajlama işlemleri esnasında tek kullanımlık malzemeler tercih ediliyor. Eşyalar paketlenirken çok titiz davranılıyor. Kırılma, çizilme ve buna benzer durumlara mahâl verilmiyor. Bütün eşyalar birbirinden çeşitlerine göre ayrılıyor. Bu sayede gerektiği gibi ve birbirlerine karıştırılmadan paketlenmeleri mümkün oluyor.
 5. Sigortalı nakliyat ile bütün eşyalarınız teminat altına alınıyor.
 6. Sadece şehir içi nakliyat hizmeti sunmuyoruz. Şehirler arası nakliyat, parça eşya taşıma ve asansörlü nakliyat gibi tüm hizmet arayışlarına yanıt veriyoruz.
 7. Sahip olduğumuz kapasite, uzman kadro ve yenilikçi teknolojiyle nakliyat konusundaki bütün talepleri yerine getirmeye hazırız. Ancak bu, kendimizi yeterli görmemize sebep olmuyor. Hizmet kalitemizi günden güne artırmayı hedefliyor ve bunu gerçekleştirmek için çalışıyoruz.
 8. Bahçelievler evden eve nakliyat firması arayışına son veren bir firma olarak, her işimize aynı ölçüde özen gösteriyoruz.
 9. Değişime ve gelişime açık, çağımıza ayak uyduran bir firma olmayı sürdürüyoruz.
 10. Başka firmaları aracı olarak kullanmıyor; tamamıyla kendi bünyemizde hizmet sunan ekibimizle, araçlarımızla ve ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz. Ne yazık ki bazı nakliyat firmaları işi alıp farklı bir firmaya teslim ederek komisyon ile kazanç sağlayabiliyor ve bunu yaparken başkalarını mağdur ediyor. Biz böyle bir duruma mahâl vermiyoruz.
Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Nakliye Firmaları

Bahçelievler nakliye firmaları içinde ilk tercih edilen yerlerden biri olarak, ücret ve mesafe fark etmeksizin her zaman aynı kalite doğrultusunda hizmet veriyoruz. Nakliyat sürecinin tüm aşamalarını detaylı bir planlama ile belirliyor, süreci en iyi şekilde yönetiyoruz.

‘Eşyalarımı siz ambalajlayın, mobilyalarımın demontaj ve montaj işlemlerini siz yapın.’ Derseniz, bunları da titizlikle gerçekleştirebiliriz.

İstanbul Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bahçelievler evden eve nakliyat firması olarak tüm nakliye ihtiyaçlarında yanınızdayız. Bu hizmeti nasıl sunduğumuza yönelik daha ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız, süreci şöyle özetleyebiliriz:

 1. Öncelikle evinizin büyüklüğünü, eşyalarınızın sayısını, ağırlıklarını vb. öğreniyoruz. Gerekiyorsa adresinizi ziyaret ediyor ve yerinde keşif gerçekleştiriyoruz.
 2. Nakliye için belirlenen tarihte adresinize geliyoruz.
 3. Eşyalarınızı evinizden alarak nakliye aracımıza özenli bir şekilde yerleştiriyor ve yeni adresinize taşıyoruz.

Bahçelievler Taşımacılık

Bahçelievler taşımacılık hizmeti için bizi tercih ederek hem gereksiz maliyetlerden, hem de zaman kaybından korunmanız mümkün. Uygun fiyat politikasının bütün hizmetlerinde geçerli olduğu firmamız, her bütçeye ve her ihtiyaca hitap etmeyi başarıyor.

Siz de en kaliteli ve ucuz nakliye hizmeti için seçiminizi bizden yana kullanabilir, keyifle taşınmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Bahçelievler Nakliyat Fiyatları

Bahçelievler nakliyat fiyatları konusunda net bir bilgi verebilmek için eşyalarınızın türünü, sayısını, gidilecek mesafeyi, asansöre ihtiyaç olup olmadığını bilmemiz gerekiyor. Ekstra hassasiyet göstermeyi gerekli kılan eşyalarda fiyatlandırma daha yüksek tutarlar üzerinden yapılabiliyor. (Örneğin piyanoların yapısında çok hassas mekanizmalar bulunduğu için piyano taşıma fiyatları normal eşyalara göre daha pahalı olabiliyor.)

Fiyata etki eden unsurları şöyle sıralamak mümkün:

 1. Eşyalarınızı kaçıncı kattan alarak kaçıncı kata çıkaracağız?
 2. Şu anki eviniz ile yeni eviniz arasında ne kadarlık bir uzaklık bulunuyor?
 3. Eşyalarınızın nitelikleri, miktarı, ağırlığı
 4. Paketleme-ambalajlama-kolileme, mobilya demontajı ve montajı, eşyaların yeni eve yerleştirilmesi gibi işlemler talep ediyor musunuz?
 5. Asansör kullanımı gerekli mi?

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hesaplama Nasıl Yapılır?

Nakliyat sitelerinin çoğunda tahmini fiyat hesaplama formlarıyla karşılaşabilirsiniz. Onlardan faydalanarak aşağı yukarı bir fiyat tablosu çıkarabilirsiniz.

Nakliye işlemlerinin hiçbirinde standart fiyatlandırma politikasından söz edilemez.

Fiyatlandırmayı etkileyen faktörlerle ilgili biraz daha bilgi vermekte yarar görüyoruz:

Asansör Kullanılıp Kullanılmayacağı

Binanın yüksek katında oturan veya dar koridorlu bir apartmanda yaşayan kişiler bu hizmete ihtiyaç duyabiliyor. Eşyaların aşağı indirilirken çizilmeye, kırılmaya, çarpmaya bağlı zarar görmemesi için asansörlü nakliyat hizmeti gerekebiliyor.

Eğer nakliyat hizmeti her şey dâhil olarak sunuluyorsa asansör için ek ücret talep edilmiyor. Ancak parça eşya taşıma hizmetinde asansör kullanımı ilâve ücretlendirmeye tâbî oluyor.

Asansörler raylı kızak sistemiyle çalışıyor. Balkonun, pencerenin önünden veya çatı katından alınan eşyalar asansör kabinine yerleştiriliyor ve güvenle aşağı indiriliyor. Böylece eşyaların merdivenden taşınırken bir yere çarpıp hasar görmesi gibi bir risk kalmıyor. Ayrıca taşınma sırasında çevreyi de rahatsız etmemiş oluyorsunuz.

Evin Büyüklüğü ve Eşyaların Sayısı

Bahçelievler nakliyat fiyatları da, tüm il ve ilçelerdeki nakliyat ücretleri de temel olarak bu faktör etrafında şekilleniyor. Kaç eşyanız olduğu, bunların hacmi, evinizin durumu (1+1, 1+2 gibi) fiyatlar üzerinde doğrudan etkiliyor.

Bu noktada, parça eşya taşıma hizmetinin standart nakliye hizmetine göre daha ekonomik olduğunu söylemek mümkün. Fiyat tarifesi hazırlanırken ev büyüklüğü, eşya miktarı gibi parametreler göz önüne alınıyor.

Zira fazla eşyanızın olması demek, daha fazla paketleme malzemesine ve daha çok personele ihtiyaç duyulacağı anlamına geliyor. (Paketleme işlemini nakliye firmasına yaptırmak zorunda değilsiniz. Kendiniz de yapmayı tercih edebilirsiniz.)

Öte yandan fazla eşyası olan müşteriler için daha büyük bir kamyon tahsis edilmesi gerekiyor. Bu da hâliyle nakliyat fiyatlarına yansıyan bir unsur.

Taşıma Mesafesi

Eşyaların hangi konumdan alınıp hangi noktaya bırakılacağı da önemli bir etken olarak karşımıza çıkıyor. Uzaklık arttıkça, akaryakıt masrafı da artış göstereceği için fiyat yükseliyor.

Bir mahalleden yakınınızdaki farklı bir mahalleye taşınacaksanız veya bir ilçeden, civardaki bir ilçeye taşınmayı planlıyorsanız daha uygun fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Mesafe farkı fiyata direkt etki ettiği için Şehirler arası nakliyat hizmeti şehir içi nakliyattan daha pahalı oluyor. Bunu biraz uyguna getirmek için ambalajlama işlemlerini kendiniz üstlenebilirsiniz.

Kat Sayısı

Eğer yüksek katlardan birinde oturuyorsanız nakliyat fiyatının artış göstermesi normal. Yukarıda belirttiğimiz gibi asansör kullanmak gerekiyorsa bu da fiyatı etkiliyor.

Kullanılması Gereken Malzemeler

Paketleme malzemeleri eşyaların boyutlarına, türlerine, kumaşlarına göre seçiliyor. Streç filmlerden koli bantlarına kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsayan ambalajlama malzemeleri farklı fiyatlandırılıyor. Bundan dolayı, evden eve nakliyat fiyatları kararlaştırılırken hangi malzemenin ne kadar gerektiği de hesaba katılıyor.

Ek Hizmetler

Mobilyaların kurulumu, diğer eşyaların yerleştirilmesi gibi ilâve hizmetler de nakliye ücretlerinin belirlenmesinde rol oynuyor. Perdelerin ve avizelerin takılması da bunlar arasında.

Öte yandan nakliyat hizmeti sadece ev eşyalarını kapsamıyor. Ofis eşyaları, fabrika eşyaları, scooter, motosiklet ve benzeri şeyler de bu hizmet kapsamına dâhil.

Motosiklet taşıma fiyatlarının belirlenmesinde de yine temel etken, gidilecek mesafe. Aracın ağırlığı da fiyatı etkiliyor. Dilerseniz motosikletin kapınıza kadar getirilmesini isteyebiliyor, dilerseniz belli bir noktaya bırakılmasını talep edebiliyorsunuz.

Hayallerinizi süsleyen motosiklete sonunda kavuştunuz diyelim. Fakat aracın satışını gerçekleştiren kişi uzakta yaşıyorsa Şehirler arası motosiklet nakliyat hizmetinden yararlanmanız gerekiyor. Sizden kilometrelerce uzakta olan motosikletinizi bu şekilde ayağınıza getirebilirsiniz.

Bahçelievler Nakliye Firmaları

En Uygun Bahçelievler Nakliyat Fiyatları

Firmamız tüm bu unsurlara rağmen daima bütçe dostu bir fiyatlandırma ile müşterilerinin memnuniyetini kazanıyor. Yüksek kaliteden ödün vermeyen firmamız, uygun fiyat avantajlarıyla da tercih sebebi oluyor.

Tabii ki anlaşma harici herhangi bir ücret talebinde bulunulmuyor. Fiyat konusunda sonradan kötü bir sürpriz yaşama ve ekstra maliyetlere katlanma riskiniz yok.

Ne yazık ki, kamyonu veya kamyoneti olan birçok kişinin, yetkinliği olmamasına rağmen taşıma hizmeti vermeye çalıştığı bir gerçek. Yanlış bir seçim yapmak istemiyorsanız, nakliyat alanında üstünlüğünü kanıtlamış olan firmamıza güvenebilirsiniz.

Kalite standartlarında uygun kullanışlı, dayanıklı malzemeleriyle hizmet veren firmamız titiz işçiliğini her hizmetinde ortaya koyuyor.

Taşınma esnasında yaşayabileceğiniz stresi engelleyen firmamız, ‘eşyalarınızı biz taşıyalım, siz endişe taşımayın!’ sloganıyla hareket ediyor.

Gerekli eğitimlere, sertifikalara ve belgelere sahip olan firmamız, sektöründe profesyonel olarak varlık gösteriyor. Düşük maliyete en yüksek hizmet kalitesini garantileyen firmamız, nakliyat ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamayı bekliyor.

Daha fazla bilgi için iletişim kanallarımızdan bizimle irtibata geçebilir ve en avantajlı fiyat teklifini alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir