cropped Senyuvam

Günümüzde internet üzerinden kişilerin veya kurumların kimlik bilgileri kayıt olarak tutulmaktadır. İnternet kullanan her kişinin verileri yapılan her işlem sonrasında depolanmaktadır. Bu veriler çoğu zaman kişilerin izinleri dışında tutulmaktadır. Fakat izin alınmadan tutulan veriler, bireylerin mağdur olmasına sebebiyet verecek kadar büyük problemlere yol açabilmektedir.

Gizlilik politikası ile izinsiz veri depolama işlemleri ve ortaya çıkacak sorunlar engellenebilmektedir. Tarayıcınız üzerinden arama yapmanız halinde bilgileriniz otomatik olarak kaydedilmektedir. Kullanıcılar bu verilerin depolanmasının önüne geçmek için bilerek veya bilmeyerek onay verdikleri izinleri geri alabilmektedir.

Gizlilik politikası, hemen hemen her kurum ve kuruluşlar tarafından kullanıcılara veya hizmet alan kişilere sunulan bir yasal korumadır. Kişilerin kimlik bilgileri de dahil olmak üzere pek çok önemli bilginin korunması yalnızca gizlilik politikası ile yasal koruma altına alınabilmektedir. Gizlilik sözleşmesi sunan her kurum ve kuruluş yapılacak her işlem hakkında kişilerin bilgi sahibi olmasını sağlamalıdır. Aksi takdirde gizlilik ilkesini ihlal etmiş olacaktır. Yasalarca bunun cezaları bulunmaktadır.

Şenyuvam nakliyat firması olarak bizler de gizlilik politikasına uyuyor ve müşterilerimizin bizimle paylaşmış olduğu tüm bilgileri koruyoruz. Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz herhangi bir bilginin kayıt altına alınmadığını bilmenizi isteriz.

Nakliye firmalarının vermiş olduğu tüm hizmetler dahilinde kesilen fatura, sözleşme ve taşıma irsaliyesi gibi belgelerin internet ortamında depolanması veya paylaşılması söz konusu değildir. Bu durum müşterileri korumak için aldığımız önlemlerden yalnızca biridir.

Müşterilerimizin bizimle paylaşmış olduğu ev, adres, telefon veya herhangi bir kişisel bilgiyi kaydetmiyor ve gizlilik politikasını koruyoruz. Bizimle paylaşılan hiçbir bilgi üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Şenyuvam nakliyat firması olarak bizler, müşterilerimize güvence ve teminat sağlıyoruz. Bu güvence ile birlikte bizimle işbirliği yapmış herhangi bir birey veya kurumların bilgilerini sosyal medya da dahil olmak üzere herhangi bir platform üzerinden yayınlamamaktayız.

Şenyuvam gizlilik politikasına önem veren ve kuralları önemseyen bir firmadır. Bu nedenle yasal sorumluluk bilincinde olup müşterilerini tehlikeli durumlardan korumaktadır. Nakliyat hizmeti vermek üzere anlaşma sağladığımız müşteri ve kurumlar ile sözleşme imzalıyor ve sözleşmenin gereklerine uyuyoruz.

Veri gizliliğine önem veren firmamız yasaların belirlediği kuralları uygulama konusunda hassas çalışmalar yapmaktadır. Böylece herhangi kurum veya kuruluşların kimliklerini gizli tutarak yayılmasına engel olmaktadır. Şenyuvam nakliyat firmasının bu tutumu, tüm müşterileri için geçerli olup herhangi bir ayrım söz konusu değildir.

Kurumumuz ile iletişime geçen müşterilerimizin kimlik bilgileri de veri koruma kurallarına uygun bir şekilde saklanmaktadır. Bunun yanı sıra telefon numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçen kişi veya kurumların da bilgileri depolanmamaktadır. Gizlilik sözleşmesine olan tutumu ve kuralları uygulaması ile bilinen firmamız güveni zedeleyen herhangi bir davranış içerisinde bulunmamaktadır. Böylece firmamıza güvenip bizden hizmet almış kurum ve kişilerin mağdur olmalarının önüne geçilmiş olacaktır. Şenyuvam nakliyat firmamızın bu tutumu sayesinde bireyler, güven içerisinde hizmet alabilmektedir.

Şenyuvam nakliyat firması sadece kaliteli hizmet vermesi ile ön plana çıkan nakliye firmaları arasında yer almaz. Buna ek olarak müşterilerine verdiği güven sayesinde de adından sıkça söz ettiren firmalar arasındaki yerini almaktadır. Verilen bu güven sadece sözle değil aynı zamanda firmamızın sözleşme uygulamaları ile de sağlanmaktadır. Gizliliğin korunması adına sıkı önlemler alan firmamız, çalışmalarını hassas bir şekilde yapmakta ve müşterilerinin zarar görmesinin önüne geçmektedir. Firmamızın bu tutumu sayesinde müşterilerimiz arasında güven bağı oluşturmayı başardık. Geçmişten günümüze kadar bize ve firmamıza olan güveni zedeleyen herhangi bir söz veya eylemden kaçındık.

Firmamızın güvenilir olmasının altında yatan en temel sebep ise gizlilik kurallarına verdiği önemdir.

Call Now ButtonHemen Ara!