Parça Eşya Nakliye

Parça Eşya Taşıma, yani parsiyel eşya taşıma hizmeti eşyaların bir yerden başka bir yere taşınması anlamına gelir. Bu eşyalar şehir içi ya da şehirler arası taşınabilir. Bu eşya taşıma hizmeti bütün eşyaların taşınması değil bir ya da birkaç eşyanın taşınması ile meydana gelen bir hizmettir. Parça Eşya Taşıma denildiğine akla ilk gelen bütün ev eşyalarının taşınması gelse de bir parça eşya taşınması da bu hizmete dahildir. İster bütün ev, ofis eşyalarınızı isterseniz de sadece buzdolabınızı taşıyın. Parça Eşya Taşıma mikro düzeydeki eşyalarınızı istediğiniz yere taşıma hizmetidir.

Ankara İstanbul Arası Parça Eşya Taşıma

Ankara İstanbul Arası Parça Eşya Taşıma hizmeti şehirler arası parça eşya taşıma hizmetidir. Bu hizmette eşyalarınız büyük bir dikkatle zarar görmeden taşınır. Ankara İstanbul Arası Parça Eşya Taşıma hizmeti özellikle gelişen teknoloji araçları ile özenle nakliye edilir ve işlem kolaylaşır. Ankara İstanbul Arası Parça Eşya Taşıma hizmeti genellikle görev yeri değişikliği olan memurlar, çeyiz taşıyan genç kadınlar, ev eşyası taşıma ve ofis malzemeleri için kullanılmaktadır. Bu taşıma hizmeti mikro yani bir veya birkaç eşya taşıma hizmeti olabileceği gibi bütün eşyaların taşınması ise için de uygundur.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma profesyonel nakliye firmaları ile yapılmalıdır. Uzun mesafelerde eşyaların zarar görme olasılığı yüksek olduğu için küçük kamyonetlerle parça eşya taşımak kötü sonuçlar doğurabilir. Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma işlemi yapmak için firmanın K-3 yetki belgesi sahibi olması gereklidir. Parça eşya taşımacılığının küçük araçla yapılması durumunda gidiş-geliş yakıt ücreti hesaplanır ve bu maliyetinizi arttırır. Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma hizmeti büyük illerimiz İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Adana başta olmak üzere Türkiye’nin her tarafına verilmektedir. Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma işleminde taşıma işleminin yapılacağı şehir fark etmeksizin eşyalarınız istediğiniz il veya ilçeye götürülür.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Parça Eşya Taşıma Fiyatları hiçbir zaman stabil bir fiyata bağlı değildir. Fiyatları etkileyen birçok değişken vardır. Bu değişkenler arasında şunlar vardır;

  1. Eşyanın hacimsel boyutu
  2. Eşyanın götürüleceği yerin mesafesi
  3. Eşya miktarı
  4. Eşyanın taşınacağı kat sayısı

Bu parametrelere göre birçok firma farklı fiyat tekliflerinde bulunabilir. Parça Eşya Taşıma Fiyatları bu sebeplerden dolayı değişmektedir. Bir buzdolabı taşımak ile bütün ev eşyalarının taşınması arasında spesifik olarak bir fiyat farkı bulunmaktadır. Parça Eşya Taşıma Fiyatları hakkında detaylı bilgi için Şenyuvam nakliyat firmamız ile görüşülüp bir fiyat çıkarmak her zaman daha doğrudur.

                                                                                                                                                                                                                                                      
✅ Parça Eşya Taşıma:15+ Yıllık Tecrübe
✅ Az Eşya Taşıma:Türkiye Geneli!
Parça Eşya Taşıma

İstanbul İzmir Arası Parça Eşya Taşıma

İstanbul İzmir Arası Parça Eşya Taşıma hizmeti veren firmalar arasında yer edinmiş bulunmaktayız. Verdiğimiz parça taşıma hizmeti ile hem masraflarınızı azaltıyor ve işlem kolaylığı sağlamış oluyoruz. İstanbul İzmir Arası Parça Eşya Taşıma hizmeti sayesinde parça eşyalarınız güvenle ve daha az masrafla taşınarak kafanızda soru işareti oluşmasına engel olur. Tüm prosedürlere uygun olarak taşınan parça eşyalarınız sorunsuz olarak dilediğiniz adrese taşınır.

İstanbul İzmir Arası Parça Eşya Taşıma, ekibimiz tarafından gerekli organizasyonlar yapılarak plan ve programlı bir şekilde hareket edilmektedir. Parsiyel taşımacılık aslında bakıldığında çok kolay gözüken bir kargo yöntemi gibidir. Fakat taşınan malzeme genellikle hassas eşyalar olduğu için bu konuda firmamız oldukça titiz bir şekilde hareket etmektedir.

İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul Parça Eşya Taşıma hizmeti İstanbul’un kendi ilçe ve mahalleleri arasında gerçekleşmektedir. Bu taşıma hizmeti aynı gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu hizmette araç boyutu ve personel sayısı bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir. İstanbul Parça Eşya Taşıma hizmeti şehirler arası parça eşya taşıma hizmetine oranla daha kolay ve daha uygun fiyatlıdır. İstanbul Parça Eşya Taşıma, nakliye hizmetindeki gibi eşyaların toplanması, sökülecek mobilyaların de monte ve monte hizmeti yapılması ve beyaz eşyaların yeni yerlerinde tesisatları hazır ise kurulumları yapılmaktadır.

Parça Eşya Nakliye

Parça Eşya Nakliye hizmetinde ilk olarak eşyanızın ne olduğunu belirtmeniz yeteli olacaktır. Taşıma farklı bir şehre yapılacaksa bu durumda size aracımızın hangi gün müsait olduğunu belirtilecek ve onaylamanız halinde gün ve saatin belirlenmesi kararlaştırılarak taşıma için gerekli hizmet kararı alınacaktır. Eşyanız teslim alınmak için gelindiğinde bulundukları yerde paketlenerek taşıma sırasında zarar görmesinin önüne geçilmiş olacaktır. Parça Eşya Nakliye bünyesinde tüm yetki belgelerine sahip özel olarak tasarlanmış araçlarımızla birlikte işinde eğitimli elemanlarımız eşyalarınıza uygun ambalajlarla parça eşya taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Parça Eşya Nakliye ile düzenli olarak günlük haftalık ve aylık olarak ülkemizin tüm bölgelerine taşınmaktadır. Parsiyel eşyalarınızı hem fiyat olarak uygun hem de zamanında güvenle yerlerine ulaştırıyoruz.

İstanbul Parça Eşya Taşıma

İzmir Parça Eşya Taşıma

İzmir Parça Eşya Taşıma özellikle İstanbul üzerinden İzmir’e eşya taşıma üzerine yapılmaktadır. Bu hizmet uzun mesafe hizmeti olduğu için parça eşyalar özenle ve daha uygun nakliye araçları ile taşınmaktadır. İzmir Parça Eşya Taşıma hizmeti sayesinde bu uzun mesafe taşıma hizmeti daha uygun fiyatlarla yapılmaktadır. İzmir Parça Eşya Taşıma, araç büyüklüğüne bağlı olarak, gönderilerin ev eşyası, mobilya, makine vb. yükleriniz bakımından tam bir kamyona ihtiyaç duymayabilirsiniz bu tür eşyalarınız ve yükleriniz için, bazen iki veya daha fazla kısmi kamyonla yüklemeyi bir tam kamyon yükü tercih edilebilir. Bunun avantajı, düşük maliyettir.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça Eşya Taşıma Hizmeti, başta İstanbul şehir içi olmak üzere tüm şehirlere devam etmektedir. Kısmi olarak az sayıda eşyaların taşınması olarak bilinen (parsiyel) parça eşya taşıma hizmeti az yer kapladığı için daha ekonomik fiyata taşınan bir taşımacılık hizmetidir. Parça Eşya Taşıma Hizmetinde az eşyalarınızın belirlediğiniz adreslere uygun nakliye fiyatları ile yeni yerlerine taşıma hizmetidir. Şehirler arası ve şehir içi parça eşya taşıma bu hizmette araç boyutu ve personel sayısı bakımından eşya yoğunluğuna göre fiyat belirlenmektedir. Bu nedenle eşyalarınızı taşıma büyük hacimli nakliye araçlarıyla değil küçük araçlarla daha uygun araç seçilmektedir. Parça Eşya Taşıma Hizmeti uygun fiyat ve kaliteli hizmetlerle her daim yanınızda.

Parça Eşya Taşımada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Parça Eşya Taşımada Dikkat Edilmesi Gerekenler arasında en önemli hususların başında firmanın daha önce bu işi yapıp yapmadığı konusudur. Nakliye alanında hizmet veren her firma parça eşya taşımacılığı hizmeti vermemektedir. Bu yüzden öncelikle parça eşya taşıyıp taşımadıkları konusu öğrenilmelidir. Parça Eşya Taşımada Dikkat Edilmesi Gerekenler arasında farklı hususlar vardır. Parsiyel taşımacılık olarak tanımlanan bu sistem içerisinde öncelikli olarak kaç adet eşyanızı teslim edeceğinizin belirlenmesi gerekiyor. Çünkü parça eşyalarınız bir adette olabilir birden fazla da olabilir. Bu yüzden Parça Eşya Taşımada Dikkat Edilmesi Gerekenlerden biri de eşyanın büyüklüğü ne olursa olsun mutlaka işinin ehli ve güvenilir olan firmaları tercih etmek gerekir. Sürece başlamadan önce güvenebileceğiniz firmayı bulduktan sonra nasıl bir hizmet almak istediğinizi detaylıca anlatınız. Parça eşya taşımada taşınacak olan eşyanın sayısı belli olduğundan dolayı yüz yüze görüşmeden de sürecin kontrolü sağlanabilir.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma
Call Now ButtonHemen Ara!