Sefaköy Nakliye

Sefaköy nakliyat sektöründeki payını günden güne artırıyor. İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde önemli bir semt olan Sefaköy; bölgede eğitimin, ticaretin, sanayinin nabzını tutuyor.

Hâl böyleyken Sefaköy’de nakliyat firmalarının fazla olması şaşırtıcı değil. Sık aralıklarla yeni nakliye firmalarının hizmete girdiği Sefaköy nakliyat alanında oldukça geniş bir yelpaze sunmayı başarıyor.

Taşımacılık sektörünün böylesine gelişmiş olması, fiyat/performans bakımından farklı firmalarla karşılaşmaya sebebiyet veriyor. Her firmanın hizmet kalitesi bir olmadığı için, aralarından en iyisini seçmek zor olabiliyor.

En modern, etkin ve hızlı çözümler için tercih edilen firmamız bu konudaki bütün ihtiyaçlara kusursuz olarak yanıt veriyor. Profesyonel işçiliğiyle ve yenilikçi teknolojileriyle faaliyet gösteren firmamız, nakliyat deneyimini yüksek standartlarda yaşatıyor.

Evden eve taşınma işini keyifli, pratik bir hâle getirerek paradan ve zamandan tasarruf ettiriyor.

Sefaköy Nakliyat

Sefaköy Evden Eve Nakliyat

Nüfusun giderek arttığı Sefaköy evden eve nakliyat hizmetinin en çok talep gördüğü yerlerden. Tabii ki buradan farklı yerlere taşınmak isteyenler de son derece fazla.

İşte bu noktada Sefaköy nakliye hizmetleri devreye giriyor. Düzeninizi çabucak kurmak, yepyeni bir hayata başlamak istiyorsanız firmamızdan evden eve nakliyat hizmeti almanın ayrıcalığını yaşamalısınız.

İstanbul’un diğer ilçe ve semtlerine de hizmet veren firmamız, faaliyet ağını geniş tutuyor. Minimum fiyatlandırma politikasını benimsemiş olan firmamız, maximum kalite prensibinden asla ödün vermiyor.

Sefaköy evden eve nakliyatın doğru adresi olan firmamız, müşterilerinin en küçük eşyasına bile büyük değer veriyor. Titizliğinden, hızlı ve özenli çalışma ilkesinden şaşmayan firmamız özverili, detaylara odaklı nakliye hizmetleriyle beklentileri karşılıyor.

Bu kapsamda, eşyalarınızın herhangi bir zarara uğramaması adına gereken tedbirler alınıyor. Böylelikle ne maddi, ne manevi kayıp yaşamanıza sebebiyet verilmiyor. Ayrıca eşyalarınız sigorta yapılarak güvence altında tutuluyor.

Sefaköy evden eve nakliyat firmaları listesinde üst sıralardaki yerini koruyan firmamız, başarısını değişmeyen kalitesine borçlu. Güvenli bir biçimde, konforla, huzurla taşınabilmek istiyorsanız firmamız size hitap ediyor.

Bu alandaki bütün gereksinimlere inovatif teknolojileriyle cevap veren firmamız, nakliyat hizmetlerini yürütürken gelişmiş ekipmanlar, hijyenik ve steril malzemeler, modern araç filosu kullanıyor.

Ekibimiz ise eğitimli, tecrübeli, yetkin, işine saygı duyan, dinamik ruhlu, iş ahlâkına sahip personellerden oluşuyor.

Bireysel nakliye taleplerini de kurumsal nakliyat ihtiyaçlarını da aynı hassasiyetle karşılamaya özen gösteren firmamız, memnuniyetinizi kazanmak için elinden geleni yapıyor.

Hızlı teslimat avantajıyla vakitten tasarruf ettiren firmamız, uygun fiyat skalasıyla da paradan kazanmanızı sağlıyor.

Sefaköy Evden Eve Nakliyat için Neden Biz?

 1. Nakliye araçlarımız farklı özelliklere ve büyüklüklere sahip. Dolayısıyla her ihtiyaca yanıt verebilecek kapasitemiz var.
 2. Kamyonetlerimiz, kamyonlarımız vb. düzenli olarak temizleniyor. Rutin bakımları periyodik aralıklarla gerçekleştiriliyor. Trafik sigortaları, diğer gerekli sigortalar, araç muayeneleri eksiksiz ve zamanında yapılıyor.
 3. Eşyalarınızın güvenle yolculuk edebilmesi için gereken sistemlerin hepsi araçlarımızda bulunuyor. Öte yandan bütün araçlarımızda güvenlik kameraları kullanılıyor.
 4. Ambalajlama işlemleri sırasında tek kullanımlık malzemelerden yararlanılıyor. Eşyalarınız paketlenirken oldukça titiz davranılıyor. Çizilme, kırılma ve benzeri durumlara mahâl verilmiyor. Tüm eşyalar çeşitlerine göre ayrılıyor, birbirine karıştırılmıyor ve gerektiği gibi paketleniyor.
 5. Sigortalı nakliyat hizmetiyle eşyalarınızın her birini teminat altına alıyoruz.
 6. Parça eşya taşıma, şehirler arası nakliyat, şehir içi nakliyat gibi tüm alanlarda hizmet sunuyoruz.
 7. Sahip olduğumuz kadro, teknoloji ve kapasite nakliyat alanındaki her talebi yerine getirmeye kâfi geliyor. Fakat biz, kendimizi yeterli görmeyerek hizmet kalitemizin daha da yükselmesi için çalışıyoruz.
 8. Sefaköy evden eve nakliyat firması arayışının çözüm noktası olarak imza attığımız her bir işe aynı ölçüde değer veriyoruz.
 9. Gelişime açık, değişime ayak uyduran bir firma olmaya devam ediyoruz.
 10. Asla başka firmaları aracı olarak kullanmıyoruz. Ekibimiz, araçlarımız, ekipmanlarımız tamamen kendi bünyemizde hizmet sunuyor. Farklı şirketler üzerinden hizmet veren, işi alıp başkasına devrederek mağduriyete yol açan firmalardan değiliz.
 11. Nakliyat sürecinin her aşamasını ayrıntılı bir planlama ile belirliyoruz. Çalışmalarımıza bu doğrultuda yön veriyoruz. Süreç boyunca herhangi bir kötü sürprizle karşılaşma ihtimâliniz yok.
 12. Anlaşılan fiyata ilâve olarak ekstra masraf çıkarmıyoruz.
 13. Bütçe dostu fiyat garantimiz tüm hizmetlerimizde geçerli. Zira şuna inanıyoruz ki herkes, iyi bir fiyata iyi hizmet almayı hak ediyor.
 14. Mobilyalarınızın sökülmesinden yeni evinize kurulmasına kadar her işlemi sizin yerinize halledebiliyoruz. Askıdaki kıyafetlerinizin bile ütüsünü bozmadan, portatif askılar vasıtasıyla taşıyabiliriz.

Kısaca; Sefaköy evden eve nakliyat hususunda ilk tercih olarak efektif çözümlerimizle her daim hizmetinizdeyiz.

Sefaköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sefaköy evden eve nakliyat fiyatları çeşitli faktörlere göre değişiyor. Onları şu şekilde sıralamak mümkün:

 1. Eviniz ne kadar büyük? (1+1, 2+1 vb.)
 2. Eşyalarınızın miktarı, ne kadar ağırlığa sahip oldukları ve taşıdığı özellikler (Ekstra hassasiyet göstermeyi gerekli kılan eşyalar için farklı fiyat politikası uygulanabilir.)
 3. Eşyaların teslim alınacağı yer ile bırakılacağı ev arasındaki uzaklığın ölçüsü
 4. Asansör kurmanın gerekip gerekmediği
 5. Eşya paketleme, kolileme, mobilyaların demonte işlemleri ve montajı gibi şeyler bizim tarafımızdan mı gerçekleştirilsin? Bunları kendiniz mi yapmak istiyorsunuz?

Sefaköy nakliyat fiyatları konusunda müşterilerini üzmeyen firmamız, bu unsurlardan hiçbirinin bütçenizi yoracak kadar yüksek maliyete yol açmasına izin vermez. Ekonomik fiyatlandırmasını bütün faaliyetlerine yansıtan firmamız, kaliteli nakliye hizmetini her kesimden insan için ulaşılabilir kılma hedefiyle çalışır.

Siz de yeni evinize en az maliyetle, en kısa sürede taşınmak istiyorsanız bunu firmamız sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. ‘Taşınmanın en güvenli, konforlu ve ucuz hâli’ sloganıyla hareket eden firmamız; Sefaköy dışında Silivri, Bahçelievler, Florya gibi yerlere de hizmet sunar.

Sefaköy Evden Eve Nakliyat

Sefaköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Sefaköy evden eve nakliyat firmaları yelpazesinde seçkin bir konuma sahip olmaktan gurur duyuyor, kavuştuğumuz bu başarıyı korumak için çaba gösteriyoruz. Donanımlı personellerle, kapalı kasa kamyonetlerle, yenilikçi bir bakış açısıyla hizmet vermeyi ilke ediniyoruz.

Yol boyu eşyalarınızdan herhangi birinin en küçük bir zarar görmemesi amacıyla tüm detayları hesaba katıyor, üzerimize düşen önlemleri sorunsuzca uyguluyoruz. Bu itibarla araçlarımızı ona göre dizayn ediyor ve –deyim yerindeyse- tüm eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz.

Sefaköy Evden Eve Nakliyat Avantajları

Tercihinizi firmamızdan yana kullanarak kavuşacağınız avantajları şu şekilde sıralamamız mümkündür:

 1. Paketleme, kolileme gibi işler için malzeme bulmakla, eleman tutmakla uğraşmazsınız. Bunları kendiniz yapmak istediğiniz takdirde hem vakit kaybı yaşarsınız, hem de nakliye hizmetinden daha pahalıya mâl olur.
 2. Yorulmadan, huzur içinde taşınmanın tadını çıkarırsınız.
 3. Eşyalarınızın emin ellerde olduğunu bilirsiniz. Firmamız gözünüzü arkada bırakmaz. En çok hassasiyet gerektiren eşyalarınızı bile sorunsuz bir şekilde taşır. (Meselâ piyano buna örnektir.)
 4. Sigortalı nakliyat seçeneği sayesinde eşyalarınız garanti altına alınır. Firmamız herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamak adına gereken tedbirleri zaten alır. Ancak buna rağmen olası riskler nedeniyle eşyalar sigortalanır. Böylelikle, şâyet maddi bir kaybınız olursa onu sigorta öder.
 5. Geniş faaliyet alanımıza, Sefaköy asansörlü evden eve nakliyat hizmeti dâhildir. Yüksek bir katta oturuyor olabilirsiniz. Belki de apartmanınızdaki merdivenler çok dar bir yapıya sahip. Bu gibi durumlarda en güvenli yol asansörlü nakliyat hizmeti almanızdır. Yaşadığınız ev kaçıncı katta olursa olsun asansör o kata ulaşarak eşyalarınızı alıp kolayca aşağı indirir.

Sefaköy Kamyonet Nakliyat

Sefaköy kamyonet nakliyat firması olarak bu alandaki her ihtiyaca en iyi şekilde karşılık vermeyi hedefliyoruz. Farklı kapasitelere sahip, gelişmiş teknolojiyle donatılmış kamyonetlerimiz eşyalarınızı yeni adresinize güvenle ulaştırıyor.

Kullandığımız kamyonetler son model olup sigorta, temizlik ve bakım noktasında herhangi bir eksikliği bulunmuyor. Araç güvenlik sistemlerine varana kadar her şeyin düşünüldüğü kamyonetlerimiz evden eve taşımacılık için gereken tüm belgelere ve donanımlara sahip.

Sefaköy kamyonet nakliyat sadece evden eve nakliyatı kapsamaz. Şehir içi nakliyatı da içine alan bu hizmet parça eşya taşıma işlemlerinde, ofis nakliyatında, fabrika taşımacılığında da geçerlidir.

Sefaköy Asansörlü Nakliyat

Sefaköy nakliyat firmaları içinde öne çıkan bir adres olarak tabii ki asansör ile nakliye hizmeti de sağlıyoruz. Bu hizmet genellikle şu durumlarda tercih ediliyor:

 1. Bina merdivenlerinin yahut koridorlarının çok dar olması, bu nedenle eşyaların rahatça taşınabilmesine izin vermemesi
 2. Evin yüksek bir katta bulunması
 3. Taşınacak hassas eşyaların olması veya çok fazla eşyanın bulunması

Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti eşyaları muhtemel risklere karşı koruyor. Onları kırılmaktan, çizilmekten, ezilmekten, darbeler nedeniyle zarar görmekten muhafaza ediyor.

Asansörlü nakliyatın sunmuş olduğu avantajlar özetle şöyle:

 1. Taşınma esnasında çevrenizi rahatsız etmezsiniz.
 2. Eşyalar çatı katından, pencere önünden, balkondan alınıp nakliye aracına yüklenir. Böylece hem işçiler, hem de siz zamandan tasarruf etmiş olursunuz.
 3. Nakliyeciler eşyalarınızı merdivenden indirirken bir yerlere çarpabilir. Düşürebilir. Fakat asansörlü nakliyatta bunların hiçbiri olmaz.

Asansörlü nakliyat nasıl gerçekleştirilir? Diye merak edenler için bu prosedürün aşamalarını şu şekilde açıklayabiliriz:

 1. Asansör, evinizin önünde belirlenen noktaya getiriliyor.
 2. Yüksek katlara ulaşabilecek bir yapıda tasarlanan asansör, içindeki raylı kızak sistemiyle açılarak yükseltiliyor.
 3. Eşyalarınızı asansörün kabinine yerleştiriyorsunuz. (Bu sırada size yardımcı oluyoruz.)
 4. Ardından kızak sistemi tekrar devreye giriyor ve eşyalar hiçbir zarar görmeden aşağı indirilip araca konuluyor.

Sefaköy Parça Eşya Taşıma

Bu hizmet; öğrenciler, çeyizlik eşyaları olanlar, işi gereği sık sık taşınmak zorunda kalanlar tarafından tercih sebebi oluyor. Yalnızca birkaç eşyanızın taşınması gerekliyse standart nakliye hizmetine para ödemenizin anlamı yoktur. Bu durumda Sefaköy parça eşya taşıma hizmetinden faydalanarak işinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Sefaköy Kamyonet Nakliyat

Sefaköy Nakliye

Sefaköy nakliye firması olarak tüm nakliyat işlemlerini özenle gerçekleştiriyor, süreci en iyi şekilde koordine ederek kaliteli bir hizmet almanıza imkân tanıyoruz.

Bu kapsamda neler yaptığımızı şöyle özetleyebiliriz:

 1. Önce eşyalarınızın sayısıyla, nitelikleriyle, ağırlıklarıyla, evinizin konumu ve büyüklüğüyle ilgili bilgi ediniyoruz.
 2. Gerekirse adresinize gelerek yerinde keşif yapıyoruz. (Özellikle asansör kurulumuna ihtiyaç duyulan durumlarda, evin önü asansöre elverişli mi diye bakmak için adresinizi ziyaret edebiliyoruz.)
 3. Nakliyat için bir tarih belirliyoruz.
 4. Anlaştığımız tarihte adresinize geliyoruz. Hiçbir zaman tarihi öne alma veya erteleme gibi bir durum yaşanmıyor çünkü bu konuda oldukça hassasız.
 5. Eşyalarınızı büyük özen göstererek paketliyor, yeni evinize ulaştırıyor ve yerleştiriyoruz. (Paketleme, yerleştirme gibi işlemler ilâve hizmetler olup ek ücrete tâbîdir.)

Sefaköy nakliye firmaları içinde yanlış bir tercih yapmak istemiyorsanız seçiminizi bizden yana kullanabilirsiniz. Böylece nakliyat alanındaki ihtiyaçlarınızı en kısa, en düşük maliyetli ve en güvenli yoldan çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sefaköy’de uzun yıllardan bu yana varlık göstermekte olan firmamız, İstanbul’un pek çok ilçe ve mahallesinde de hizmettedir. Nakliyat sektörüne yön veren firmamız, size de en güzel şekilde yardımcı olmaya hazırdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir