Çatalca kamyonet nakliyat

Çatalca nakliyat sektöründe ciddi paya sahip ilçelerin başında geliyor. Pek çok nakliyat firmasının yoğun rekabet içerisinde olduğu Çatalca evden eve nakliyat konusunda zengin çeşitlilik sunuyor.

Taşımacılık sektörünün bu denli gelişmiş olması nakliyat firmalarının sayısında hızlı bir artışı beraberinde getiriyor.

Öte yandan Çatalca; sahip olduğu doğal, tarihi güzelliklerle de İstanbul’un en yaşanılası yerlerinden. Hâl böyle olunca, ilçe nüfusunun giderek artması normal bir durum.

Çatalca nakliyat hizmetleri, yaşam standartlarının son derece yüksek olduğu bu bölgede en çok talep gören şeyler arasında.

Bütün Çatalca mahallelerine aynı kalitede hizmet veren firmamız, nakliye alanında maximum kalitesi ve minimum fiyatıyla ön plana çıkıyor.

Çatalca nakliyat için doğru adres olan ve eşyalarınıza tıpkı sizin gibi değer veren firmamız; güvenilirlik, hız ve profesyonellik prensiplerine bağlı hareket ediyor. İnce işçiliğini bütün faaliyetlerine yansıtan firmamızın uygun fiyat politikası müşteri memnuniyetinde büyük rol oynuyor. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi adına özenle çalışan firmamız, bütün müşterilerinin işlerine aynı derecede hassasiyet gösteriyor.

Çatalca nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Çatalca evden eve nakliyat firmaları içinde öne çıkan bir adres olarak; huzurla, güvenle, konforla taşınmanızı sağlayacağımızın garantisini veriyoruz. Bu alandaki ihtiyaçlara modern çözümlerimizle yanıt veriyor, en yeni teknolojilerimizi memnuniyetiniz için titizlikle kullanıyoruz.

Bireysel ve kurumsal tüm nakliye taleplerini karşılıyor, bunu yaparken hızlı teslimat ve üst düzey kalite ilkelerimizden hiçbir zaman taviz vermiyoruz.

Çatalca Evden Eve Nakliyat için Neden Biz?

 1. Geniş araç filosuna sahibiz. Nakliye araçlarımızın, kamyon ve kamyonetlerimizin bakımları, muayeneleri, temizlikleri, sigortaları eksiksiz olarak yapılıyor.
 2. Tek kullanımlık steril malzemelerden yararlanıyoruz. Böylece eşyalarınızı en iyi şekilde paketliyor, kaliteye olduğu kadar hijyene de önem veriyoruz.
 3. Şehir içi, şehirler arası, asansörlü, sigortalı nakliyat hizmetleri; parça eşya taşıma ve benzeri tüm alanlarda faaliyet gösteriyoruz. Nakliye konusundaki tüm gereksinimlere cevap verebilecek kapasitemiz ve yetkin personel kadromuzla her an size yardımcı olmaya hazırız.
 4. Çatalca evden eve nakliyat sırasında kesinlikle başka firmaları aracı olarak kullanmıyoruz. Malzemelerimiz, araçlarımız tamamen bize aittir. Ekibimiz yalnızca kendi firmamız bünyesinde hizmet sunuyor. İşi alıp başka firmalara devrederek sizi mağdur etme gibi bir risk söz konusu değil.
 5. Ayrıntılı planlama ile nakliyat sürecinin her aşamasını adım adım kararlaştırıyor, çalışmalarımızı buna uygun gerçekleştiriyoruz. Süreç içerisinde kötü bir sürprizle karşılaşma olasılığınız yok!
 6. Anlaştığımız fiyat hâricinde, sonradan farklı bir ücret talep etmiyoruz.
 7. Ekonomik fiyatı garanti ediyor, iyi hizmeti her daim ulaşılabilir kılmak istediğimiz için bütçe dostu fiyatlandırma uyguluyoruz.
 8. Dilerseniz mobilyaların sökülmesi, yeni evinize kurulması, diğer eşyalarınızın yerleştirilmesi gibi işlemleri de biz yerine getiriyoruz.
 9. Askıdaki giysilerinizi bile özenle taşıyor, ütüsünün bozulmamasına özen gösteriyoruz.
 10. Çatalca nakliyat hususundaki bütün ihtiyaçları efektif bir biçimde gideriyor, kurulduğumuz günden beri sektörümüzün referans isimlerinden biri olmaya devam ediyoruz.
Çatalca nakliye

Çatalca Kamyonet Nakliyat

Çatalca kamyonet nakliyat firması arayışının çözüm noktası oluyor, kapalı kasa kamyonetlerimizle hizmet veriyoruz. Yol boyunca eşyalarınızın en ufak bir zarar görmemesi için kamyonetlerimizde her şeyi önceden ayarlıyoruz.

Eşyaları kamyonetlerimize tertipli bir şekilde yerleştiriyor, asla gelişigüzel istifleme yapmıyoruz. Her müşterimizin eşyasını kendi eşyalarımız gibi kıymetli kabul ediyor, bu anlayışımızı hizmetlerimizin tümünde ortaya koyuyoruz.

Nakliyat Hizmetinin Avantajları

Çatalca kamyonet nakliyat alanında tercihinizi bizden yana kullanarak sahip olacağınız bazı avantajları şöyle sıralayabiliriz:

 1. Paketleme malzemesi temin etme, eşyaları paketleyip kolilere doldurma, taşıyacak eleman bulma vb. gibi şeylerle uğraşmazsınız. Böylelikle hem yorulmamış olursunuz, hem de zamanınız size kalır.
 2. Bu tür işlemler için ayrı ayrı masraf etmeniz gerekmez. Maliyetinizi büyük ölçüde azaltırsınız.
 3. Eşyalarınızın emin ellerde olduğunu bilirsiniz. Gözünüz arkada kalmadan en hassas eşyalarınızı bile firmamıza emanet edebilir, gönül rahatlığıyla taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz.
 4. Çatalca sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde eşyalarınızı garanti altına alırsınız. Firmamız hiçbir olumsuzluk yaşanmaması için üzerine düşeni yapar, gereken tedbirleri kusursuz bir şekilde uygular. Fakat yine de eşyalarınız her ihtimâle karşı sigortalanarak teminat altında tutulur. Herhangi bir maddi kaybınız olması durumunda bu, sigorta tarafından karşılanır ve mağdur olmanız engellenir.
 5. Çatalca asansörlü nakliyat hizmeti ile yüksek katlardan birinde oturmak sorun olmaktan çıkar. Eviniz kaçıncı katta olursa olsun, son teknoloji ürünü asansörlerimizle eşyalarınızı pencerenizin veya balkonunuzun önünden alarak güvenle aşağı indiririz.
 6. Aynı hizmet avantajları Avcılar nakliyat çalışmamız için de geçerlidir.

Çatalca kamyonet nakliyat hizmetiyle ev taşıma, ofis taşıma, fabrika taşıma ve benzeri tüm ihtiyaçlarınızı tek noktadan karşılayabilirsiniz.

Çatalca Asansörlü Nakliyat

Binanızın koridorları çok mu dar? Yahut, apartmanınızın merdivenleri eşya taşımaya uygun değil mi? Belki de onlarca kattan oluşan bir binanın yüksek bir katında yaşıyorsunuz.

Tüm bu durumlarda en iyi çözüm Çatalca asansörlü nakliyat hizmetinden faydalanmanızdır. Eşyalarınızı riske atmak istemiyorsanız Çatalca asansörlü nakliyat için seçiminizi bizden yana yapabilirsiniz.

Asansörlü nakliyatın başlıca avantajları şöyledir:

 1. Taşınırken çevreye rahatsızlık vermezsiniz.
 2. Eşyalarınız pratik bir şekilde, kolayca balkonunuzdan veya pencerenizden alınıp araca yüklenir. Vakitten tasarruf sağlanır.
 3. Eşyalar merdivenden aşağı indirilirken bir yere çarpması, çizilmesi, kırılması, çatlak oluşması muhtemeldir. Nakliye hizmetinin asansörlü olarak gerçekleştirilmesi durumunda böyle bir risk söz konusu değildir.

Çatalca evden eve nakliyat asansörlü olarak firmamız tarafından modern araçlarla yerine getirilir. Asansörlerimiz yüksek katlara erişebilecek ve eşyaları güvenle tutabilecek bir yapıda tasarlanmıştır.

Raylı kızak sisteminin devreye girdiği bu asansörler, apartmanın en tepesine dahi kolaylıkla çıkabilir. Üst katlara doğru çıkıldıkça, asansörün içinde bulunan kızak sistemi açılarak yükselir.

Asansör kabini güçlü olduğu için, eşyaların ağırlığından zarar görmez. Kafesli bir tasarıma sahip olan bu kabin, eşyaların hiçbir hasara uğramadan saniyeler içerisinde aşağı indirilmesine imkân tanır. Çatalca nakliyat için firmamıza başvurarak bu hizmetimizden yararlanabilir; sizin için maddi ve mânevî değeri büyük olan eşyalarınızı hiçbir zarar görmeden yeni adresinize ulaştırabilirsiniz.

Çatalca evden eve nakliyat

Çatalca Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Çatalca evden eve nakliyat fiyatları şu faktörlere göre değişiklik gösterir:

 1. Taşınacak evin büyüklüğü ne kadar?
 2. Kaç eşyanın taşınması gerekli?
 3. Eşyalarınızın ağırlıkları ve nitelikleri (Daha fazla hassasiyet gerektiren eşyalar ek ücrete tâbî olabilir. Piyano buna bir örnektir. Çünkü piyanoların yapısında en küçük bir darbeye bile dayanamayacak, hemen bozulabilecek kadar nârin mekanizmalar vardır. Kasa, normalden daha büyük buzdolabı, derin dondurucu gibi eşyalar da bunlar arasındadır.)
 4. Geleceğimiz adres ile gideceğimiz yer arasında ne kadarlık bir mesafe mevcut?
 5. Asansör kurulumuna ihtiyaç var mı?
 6. Paketleme, mobilyaların demontaj ve montaj işlemleri bizim tarafımızdan mı yapılacak? Kendiniz mi yapmak istiyorsunuz?

Çatalca evden eve nakliyat fiyatları konusunda müşterilerinin yüzünü güldüren firmamız, yukarıda bildirilen unsurların yüksek maliyete yol açmasını önler. Her durumda uygun fiyat garantisiyle hizmetlerini sürdüren firmamız, ‘taşınmanın hiç böyle ucuz ve keyifli olacağını tahmin etmemiştim!’ dedirtebilmeyi amaçlar.

Çatalca Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Çatalca nakliyat hizmetimizin kapsamına parça eşya taşıma dâhildir. Yalnızca belirli eşyalarınızın yeni adresinize taşınması gerekliyse, standart nakliye hizmetine boşuna para ödemek yerine bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çatalca parça eşya taşıma fiyatları klasik nakliyat hizmetlerinden daha ucuzdur. Öğrencilerin, çeyizlik eşyası olanların, ofis değişikliği yapacak kişilerin vs. çokça başvurduğu bu hizmet, firmamız tarafından uygun fiyata sunulur.

Çatalca Nakliyeciler

Çatalca nakliyeciler arasında ön plana çıkmayı başaran firmamız, sektöründeki saygınlığını ve kavuştuğu haklı ünü kalitesine borçludur.

Rakipleri içerisinden sıyrılarak bölgesinde ilk tercih hâline gelen firmamız, bunu yeterli görmeyerek kendini her geçen gün daha da geliştirmek için çaba harcar.

Hizmette sınır tanımayan ve ‘güzel fiyata güzel hizmet’ ilkesini benimseyen firmamız, değerlerine ve kurumsal kriterlerine bağlı kalarak varlık gösterir.

‘İyisi’ hedefiyle değil, ‘her şartta en iyisi’ hedefi ile çalışan firmamız, Çatalca nakliyat hizmetleri sektörünün öncüsü durumundadır.

Çatalca Nakliyeciler Nasıl Hizmet Verir?

 1. Önce eşyalarınızın sayısı, türü, ağırlığı ve benzeri konularda detaylı bilgi ediniriz.
 2. Asansör kullanılmasını istiyorsanız, evinizin önünde asansör kurulumuna engel teşkil eden bir şey olup olmadığını kontrol ederiz. (Gerekirse dış cephe resimlerini isteriz veya bizzat adresinize gelerek yerinde kontrol sağlarız.)
 3. Aldığımız bilgiler doğrultusunda uygun bir nakliye planlaması yaparız.
 4. İşlemlerin gerçekleştirilmesi için sizinle birlikte tarih belirleriz.
 5. Kararlaştırdığımız tarihte uzman ekibimizle, gerekli nakliye malzemelerimizle ve son model nakliyat aracımızla adresinize geliriz. Teslimat tarihine daima sadık kalır, asla gecikmeye mahâl vermeyiz.
 6. Paketleme işlemini bizim yapmamızı istediyseniz bunu özveriyle gerçekleştiririz. Eşyalarınızı türlerine göre gruplandırır, her birini gerektiği gibi özel malzemelerle paketleriz. Kırılma riski yüksek olan eşyalar için ekstra hassasiyet gösteririz.
 7. Bu yönde bir talebiniz olduysa, mobilyaların sökülmesi ve yeni evinize kurulması gibi işlemleri de biz yapabiliriz.
 8. Eşyalarınızı aracımıza dikkatle yükleriz. Ardından Firmamızda görevli Çatalca nakliyeciler bildirdiğiniz adrese teslimat sağlar.

Eşyaların yerleştirilmesi konusunda desteğe ihtiyaç duyarsanız ilâve ücret mukabilinde firmamız tüm eşyalarınızı isteklerinize uygun olarak yerleştirebilir. Böylece elinizi hiçbir şeye sürmeniz gerekmez.

Çatalca asansörlü nakliyat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir